Педагогічний колектив був нагороджений:

• Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за пропаганду здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, впровадження інноваційних виховних технологій щодо формування культури здоров'я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу.
  • Подякою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю;
  • Дипломом управління освіти Дзержинської районної в м. Харкові ради за педагогічну майстерність та творчий підхід до підготовки дитячих колективів для участі у VІ фестивалі дитячої творчості «Перший крок до зірок»;
  • Почесною грамотою управління освіти Дзержинської районної в м. Харкові ради за І місце у районному конкурсі-огляді кабінетів психологів;
  • Подякою управління освіти Дзержинської районної в м. Харкові ради за участь у районному конкурсі «Золоті голоси району»;
  • Дипломом ІІ ступеня XIX Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за роботу на тему "Використання елементів пісочної терапії з дітьми дошкільного віку".
  • В нашому закладі працюють творчі і креативні педагоги. Завдяки тісної співпраці музичних керівників, інструктора з фізичної культури та вихователів в садочку проходять веселі, яскраві свята, музичні і спортивні розваги. 25.02.2021 року на базі нашого ЗДО було проведено районне методичне об`єднання для музичних керівників.
  • Диплом ІІІ ступеня Х онлайн виставки ефективного педагогічного досвіду "Освіта Харківщини ХХІ століття" в номінації: "Здоров'язбережувальна діяльність як пріоритетний напрям розвитку закладу освіти в сучасних умовах".