ПЛАН РОБОТИ комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №418 компенсуючого типу Харківської міської ради» на 2021/2022 навчальний рік

Пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік

1. Продовжувати роботу щодо формування у дітей здоров'язберігаючої компетентності та активної життєвої позиції щодо власної безпеки через формування доступних знань та уявлень про здоровий спосіб життя.

2. Продовжити роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для розвитку духовно-моральних якостей, емоційно-ціннісного ставлення дітей дошкільного віку до рідного краю, рідної природи, Батьківщини.

3. Забезпечити роботу по використанням ІКТ і художніх творів для комунікативно-мовленнєвого розвитку та активізації творчих здібностей дошкільників.