Педагогічний колектив був нагороджений:

• Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за пропаганду здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, впровадження інноваційних виховних технологій щодо формування культури здоров'я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу.
  • Подякою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю;
  • Дипломом управління освіти Дзержинської районної в м. Харкові ради за педагогічну майстерність та творчий підхід до підготовки дитячих колективів для участі у VІ фестивалі дитячої творчості «Перший крок до зірок»;
  • Почесною грамотою управління освіти Дзержинської районної в м. Харкові ради за І місце у районному конкурсі-огляді кабінетів психологів;
  • Подякою управління освіти Дзержинської районної в м. Харкові ради за участь у районному конкурсі «Золоті голоси району»;
  • Дипломом ІІ ступеня XIX Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за роботу на тему "Використання елементів пісочної терапії з дітьми дошкільного віку".
  • Почесною Грамотою адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності та кращу підготовку закладу до 2014/2015 навчального року.
  • В нашому закладі працюють творчі і креативні педагоги. Завдяки тісної співпраці музичних керівників, інструктора з фізичної культури та вихователів в садочку проходять веселі, яскраві свята, музичні і спортивні розваги. 15.01.2016 року на базі нашого ДНЗ було проведено районне методичне об`єднання для музичних керівників "Музичне виховання як інваріантна складова Базового компоненту".
  • Всі педагоги закладу постійно підвищують свою професійну компетентність. У 2016 році педагогічні працівники ДНЗ пройшли чергову атестацію з такими результатами :

- Фоменко О.А., підтвердження вищої категорії

- Носкова Н.І., підтвердження вищої категорії.

• Почесною Грамотою адміністрації Шевченківського району Харівської міської ради нагороджується колектив за ІІІ місце в оглді навчальних закладів Шевченківського району м. Харкова за кращу підготовку закладу до 2017/2018 навчального року серед дошкільних закладів.

Переглянути досягнення