Наші традиції

У дошкільному закладі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ - День дорослішання

Зустріч з дошкільним закладом, вихователями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, лунає музика, дитячий сміх, проводиться багато ігор, розваг. Починається новий навчальний рік.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Дітлахи навкруг ялинки співають, танцюють, читають вірші, розігрують казкові вистави, представляють свої новорічні костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

ДЛЯ РІДНИХ МАТУСЬ

На передодні 8 березня дошкільнята вітають своїх матусь, бабусь, вихователів, всіх працівниць дошкільного закладу зі святом. Вони виступають зі святковим концертом, дарують подарунки, виготовлені своїми руками.

СВЯТО НЕПТУНА

Традиційно свято проводиться у Всесвітній день води - наприкінці березня. Нептун - володар морів та океанів, влаштовує дітям різноманітні випробування, змагання, естафети та конкурси.

ВИПУСКНИЙ БАЛ - " Прощавай садок дитячий!"

Один із самих хвилюючих моментів в житті педагогів, вихованців та їх батьків. Дитячий садок, улюблені вихователі, безтурботні ігри й всі друзі, з якими дитина провела кілька років, залишаються в минулому, а попереду - нове, майже доросле життя.