Добрий день!

Користь занять для дитини: - при регулярних заняттях підвищується імунітет; - формується правильна постава; - дитина вчиться відчувати окремі м'язи і зможе володіти ними; - розвивається гнучкість, сила, пластичність і поліпшується координація рухів; - прищеплюється правильне дихання; - йога надає заспокійливу дію, знімає напругу. Показана дітям з гіперактивністю! - сприятливо діє на серцево-судинну систему, на функціонування всіх внутрішніх органів. З турботою про здоров'я ваших дітей!

На час карантина веселі казкові заняття для діточок. Всі вправи діти знають, вони молодці. Не сумуйте та займайтеся разом!

Пальчикова гімнастика у віршах із застосуванням Су-Джок кульки

Весёлые упражнения для развития детей, тренируем пальчики!

Ранкова руханка

КУКУТИКИ - ЗАРЯДКА - Развивающая полезная песенка мультик для детей малышей

Все Зарядки с Царевной! Большой Сборник - Песенки для детей

Фізкультхвилинка - СКІК ТА СКОК - Веселі Дитячі Пісні - RoNika і ютуб канал З Любов'ю до Дітей